LV | RU

Ar ES projektiem Institūts ir strādājis kopš 2000. gada, pētot ekonomiskās, rūpniecības, uzņēmējdarbības, integrācijas, ārvalstu attiecību un sociālās problēmas. Pašlaik Institūts strādā pie Horizon 2020 projektiem, tos izstrādājot sadarbībā ar ārzemju un Latvijas partneriem, kā arī Latvijas projektiem, kas finansēti ar ES fondu naudu, tai skaitā ar iepirkumiem, citiem nelieliem projektiem, kas balstīti uz socioloģisku, zinātnisku un inovatīvu virzienu.

Lai īstenotu projektu dalību Horizon 2020, Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju un citiem partneriem no Igaunijas, Baltkrievijas, Itālijas, Melnkalnes, Izraēlas un Ukrainas piedalījās projekta „YOUNG-3-2015” izveidē. Projekta norises periodā Institūts ir ieguvis jaunu pieredzi un jaunus kontaktus, kuri tiks iesaistīti tālākajos projektos.

Horizon 2020 ietvaros Institūts kā projekta koordinātors šogad iesniedza projektu „Integrating new food analysis techniques and methodology for improved assessment and management of food security and quality problems “ programmas „Marie Skłodowska-Curie Actions’’ „Research and Innovation Staff Exchange’’ ietvaros.

Balstoties uz iepriekšējo pieredzi, Institūts ir ieinteresēts nodrošināt ilgtermiņa pastāvīgas finansējuma piesaistes iespējas dažādos līmeņos plānotiem pētījumu virzieniem (ES finansējums, valsts pasūtījumi, sadarbībā ar uzņēmējiem). Lai paplašinātu savu darbības loku, Institūts piesaista jaunus projekta vadītājus un izpildītājus, kā arī ņem dalību starptautiskās konferencēs, semināros.

Mājas lapu izstrāde Maksa.lv © 2018